מחירים תחרותיים לבעלי עסקים. לפרטים צרו קשר

ניקוי ספות

ספה יפה ונקייה היא חלק מאיכות החיים שלנו, היא עומדת במרכז הבית ומשפיעה על כל העיצוב והאווירה. הספה גם נמצאת במרכז הפעילות החברתית שלנו, זהו מקום שבו המשפחה מבלה יחדיו והמקום שבו אנו מארחים חברים וקרובי משפחה. לכן ברור שנרצה ספה יפה ונקייה, כזו אשר נעים לשבת עליה ולארח את המבקרים בביתנו. ועל מנת להבטיח שהספה תהיה באמת נקייה, לפעמים אנו זקוקים לשירות של ניקוי ספות בבית.

במהלך השנים, תוך כדי שימוש שוטף, הספה עלולה להתלכלך. עיתוני סוף השבוע משחירים את הספה, האבק חודר לעומק הסיבים, המשקעים השומניים מגופינו, חיות המחמד… קצת פירורים מהעוגה… בסופו של דבר הספה מאבדת את המראה החדש והנקי, והיא הופכת למקום שבו מתפתחות בקטריות ועולים ממנו ריחות רעים. יש צורך בניקוי ספות בבית על מנת להסיר את כל הלכלוך שהצטבר ולחסל את כל הבקטריות.

כמובן שאתם מקפידים על ניקיון הבית ומנקים את הספה וכל הרהיטים, אך אחת לתקופה אתם עשויים להזדקק לניקוי קצת יותר יסודי ממה שאתם מסוגלים לבצע באמצעים ביתיים. הסיבה לכך היא שהספה עשויה בדרך כלל בד וריפודים שונים אשר לא ניתן להרטיב ולשטוף במים. אם תשטפו את הספה במים, המים יחדרו עמוק לתוך הריפודים ויגרמו בסופו של דבר להיווצרות עובש וריחות רעים, דבר אשר יהפוך את הספה למפגע תברואתי שתרצו להיפטר ממנו. אבל מה עושים כאשר יש צורך בניקוי ספות בבית? כיצד ניתן לנקות את הספה בצורה יסודית?

בעזרת שירות של ניקוי בבית ניתן לבצע את המשימה. מנקי הספות מביאים איתם ציוד מיוחד אשר משתמש בלחץ מים על מנת לנקות את הספה, אך באותו האופן משתמש בלחץ על מנת לשאוב בכוח את המים אשר חדרו לעומק הריפוד. וכך אנו יכולים לבצע עבורכם ניקוי ספות בבית אשר יוציא גם את הלכלוך העקשן ביותר אבל יותיר לכם בסוף התהליך ספה יבשה.

מעוניינים בניקוי ספות בבית, פנו לחברת פארטי קלין המתמחה בשירותי ניקיון עד הבית, ואנו נחזיר את הספה שלכם לחיים עם ניקוי יסודי.

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן