מחירים תחרותיים לבעלי עסקים. לפרטים צרו קשר

ניקוי ריפודים לרכב

שמירה על הרכב היא לא רק שמירה על הבלמים והמצב הטכני של הרכב; זה אמנם חשוב מאוד, אך על מנת ליהנות מחוויית נסיעה נעימה אנו רוצים לשמור גם על ניקיון הרכב, מפנים ומחוץ. האמת שזה לא קל לשמור על ניקיון הרכב, בעיקר כאשר מדובר ברכב משפחתי. שטיפה חיצונית היא דבר פשוט, אך כאשר מדובר בניקיון פנימי של הרכב העניין קצת יותר מורכב. בקיץ נכנס פנימה אבק, בחורף זה יכול להיות בוץ. קצת פירורים מהבמבה של הילדים, פרווה של הכלב והפרשות הגוף השומניות. לא חסרים דברים אשר מלכלכים את הרכב. אם מדובר בחלקי הפלסטיק, תמיד ניתן להעביר סמרטוט לח, אך כאשר מדובר בניקוי ריפודים לרכב העניינים מתחילים להסתבך ודרוש שירותי ניקוי מקצועי.

הריפודים הם האתגר הגדול ביותר בניקוי הרכב. הם סופגים היטב את הלכלוך, אך מצד שני אינכם יכולים לנקות אותם בקלות עם חומרי ניקוי רטובים. בעצם אתם מוגבלים לשימוש בשואב אבק. ישנם גם תכשירים שונים על בסיס קצף אשר יכולים לסייע להסיר לכלוך בצורה נקודתית. אבל ניקוי ריפודים לרכב עדיין נשאר בעיה הדורשת שירות מקצועי.

קלין פארטי – ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים מקצועי נעשה בעזרת ציוד מיוחד אשר מעניק לריפודים שטיפה יסודית, אך בו זמנית גם יונק בלחץ את המים. כך ניתן לבצע ניקוי ריפודים לרכב באמצעות מים וחומר ניקוי מתאים. הציוד המקצועי שואב את כל המים המלוכלכים ומותיר לכם את ריפודי הרכב גם נקיים וגם יבשים. זוהי הצורה היחידה שבה ניתן לבצע ניקוי יסודי לריפודי הרכב. כך ניתן להסיר שונים, כתמי מזון וכל דבר אחר אשר לכלך לכם את הריפודים.

ניקוי ריפודים לרכב יאפשר לכם להחזיר לרכב את המראה הנקי והתחושה הנעימה, וגם להעלים ריחות רעים. כך תוכלו להשתמש ברכב וליהנות מחוויית נהיגה נעימה. כמו כן במידה ואתם מעמידים את הרכב למכירה, בהחלט כדאי להשקיע בניקיון הרכב, כולל ניקוי ריפודים לרכב. כך תוכלו לשדר את המסר שאתם מקפידים לשמור על הרכב, דבר אשר יסייע לכם בהליך המכירה.

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן