מחירים תחרותיים לבעלי עסקים. לפרטים צרו קשר

ניקוי שטיחים

שטיחים הם באמת תוספת דקורטיבית לבית. הם מוסיפים נגיעה עיצובית מיוחדת וניתן להשיג אותם באינספור צבעים, עיצובים וסגנונות. בחורף אנו יכולים ללכת עליהם יחפים ולהרגיש חמימות נעימה ולא את הרצפה הקרה. הילדים יכולים לשבת על השטיח ולשחק, ואם יש לכם חיות מחמד בבית סביר להניח שגם הן אוהבות לבלות על השטיח (בעיקר בימים הקרים). אבל כמובן שיש צורך בניקוי שטיחים בבית על מנת ליהנות מהם.

ככל שאנו משתמשים ונהנים מהשטיח אנו גם מלכלכלים את השטח. למעשה השטח הולך ומתלכלך גם אם אפילו לא נדרוך עליו. השטיח באופן טבעי סופח אבק אשר יכול להצטבר עליו בכמויות ואף להוות עבורנו סיכון בריאותי. זוהי הסיבה מדוע חושב לבצע ניקוי שטיחים בבית באופן קבוע, ובעיקר שאיבת אבק.

אך זוהי טעות לחשוב ששאיבת אבק יכולה להסיר את כל הלכלוך בצורה מוחלטת. שאיבת אבק באמצעות שואב אבק ביתי יכולה להסיר את רוב האבק, אך לא את כולו. אך בנוסף, מעבר לאבק ישנם לכלוכים מסוגים שונים אשר הולכים ומצטבר בין סיבי השטח. אם לא מנקים את השטח הלכלוך עלול לגרום לשינוי במראה השטיח ואף לגרום לשטיח להעלות ריחות רעים. אך לצד הדברים שניתן לראות ולהריח, הסכנות הגדולות אינן נראות לעין. השטח שבו הילדים שלכם משחקים הופך עם הזמן למדגרת בקטריות ווירוסים אשר  יכולים להפיץ מחלות שונות. מסיבה זו חשוב לבצע ניקוי שטיחים בבית באופן תקופתי – רק כך תוכלו להבטיח לכם ולבני משפחתכם שטיח שהוא באמת נקי.

ניקוי שטיחים זה פארטי קלין

זקוקים לניקוי שטיחים בבית? אם כך פנו לחברת פארטי קלין המתמחה באתגרי ניקיון. אנו מבצעים ניקוי יסודי באמצעות חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה וציוד ניקוי מיוחד אשר שוטף את השטיח ביסודיות, אך גם מותיר אותו יבש בסוף התהליך. אנו מעניקים שירותי ניקוי שטיחים בבית אשר מסירים את כל האבק, כתמים, השומנים וכל הבקטריות אשר מתפתחות לכם על השטח. כאשר נסיים את העבודה תוכלו ליהנות משטיח נקי, בעל מראה חדש וללא ריחות רעים. שטיח נקי בבית יאפשר לכם ליהנות מתחושתו הנעימה ומהנגיעה העיצובית המיוחדת.

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן